Пользователей: 0

Головна » 2013 » Октябрь » 9 » Повернулися з перемогою
19:16
Повернулися з перемогою
http://cnttm.at.ua/raketa/Chelomei_Korkyt_Ata_frmsua_4.jpgНа Байконурі в Казахстані пройшли XIV Міжнародні змагання з ракетомодельного спорту серед юнаків «Кубок Байконура-2013», X Етап Кубка Світу ФАІ «Кубок Челомея» ( 20-23 вересня 2013 року) і VIII Етап Кубка Світу ФАІ «Кубок Корк-Ата » (27-30 вересня 2013 ). Участь у конференції та змаганнях взяли 134 представника п'яти країн - Росії, Казахстану, України, Білорусі, Узбекистану.
Команду України представляли Роман Русаков (м.Ніжин) та Михайло Пилипенко (м.Прилуки, керівник ракетомодельного гуртка Прилуцького міського Центру науково-технічної творчості молоді Прилуцької міської ради Чернігівської області). Українські ракетомоделісти в черговий раз порадували своїми перемогами! На етапах Кубка світу , які проходили на Байконурі в Казахстані , наші спортсмени посіли 8 призових місць у різних класах моделей.На Байконурі в Казахстані пройшли XIV Міжнародні змагання з ракетомодельного спорту серед юнаків «Кубок Байконура-2013», X Етап Кубка Світу ФАІ «Кубок Челомея» ( 20-23 вересня 2013 року) і VIII Етап Кубка Світу ФАІ «Кубок Корк-Ата » (27-30 вересня 2013 ). Участь у конференції та змаганнях взяли 134 представника п'яти країн - Росії, Казахстану, України, Білорусі, Узбекистану. Команду України представляли Роман Русаков (м.Ніжин) та Михайло Пилипенко (м.Прилуки, керівник ракетомодельного гуртка Прилуцького міського Центру науково-технічної творчості молоді Прилуцької міської ради Чернігівської області). Українські ракетомоделісти в черговий раз порадували своїми перемогами! На етапах Кубка світу , які проходили на Байконурі в Казахстані , наші спортсмени посіли 8 призових місць у різних класах моделей. У X Етапі Кубка Світу ФАІ «Кубок Челомея» приніс команді України дві медалі: Роман Русаков зайняв 1 місце в класі моделей –копій S7 з прототипом TRAILBLEIZER , а Михайло Пилипенко - 2 місце в цьому ж класі з прототипом NAIK - APACH. Команда посіла 3 місце. А в VIII Етапі Кубка Світу ФАІ «Кубок Корк-Ата » Роман Русаков знову став чемпіоном у класі моделей -копій S7 , а в стримерах (клас S6 ) отримав срібло. Михайло Пилипенко в копіях посів друге місце , а також завоював бронзу в трьох класах моделей: на тривалість польоту ( S4) , в класі моделей з стрічкою S6 і в роторах (клас S9). Команда посіла 2 місце. Крім заслужених медалей спортсмени отримали ще один подарунок: можливість спостерігати запуск ракет -носіїв «Союз ТМА -10М » і « Протон- М» з космічним апаратом « Астра- 2E" з космодрому Байконур.
У X Етапі Кубка Світу ФАІ «Кубок Челомея» приніс команді України дві медалі: Роман Русаков зайняв 1 місце в класі моделей –копій S7 з прототипом TRAILBLEIZER , а Михайло Пилипенко - 2 місце в цьому ж класі з прототипом NAIK - APACH. Команда посіла 3 місце.
А в VIII Етапі Кубка Світу ФАІ «Кубок Корк-Ата » Роман Русаков знову став чемпіоном у класі моделей -копій S7 , а в стримерах (клас S6 ) отримав срібло. Михайло Пилипенко в копіях посів друге місце , а також завоював бронзу в трьох класах моделей: на тривалість польоту ( S4) , в класі моделей з стрічкою S6 і в роторах (клас S9). Команда посіла 2 місце.
Крім заслужених медалей спортсмени отримали ще один подарунок: можливість спостерігати запуск ракет -носіїв «Союз ТМА -10М » і « Протон- М» з космічним апаратом « Астра- 2E" з космодрому Байконур.
Переглядів: 587 | Додав: Administrator | Рейтинг: 5.0/2