Середа, 12.08.2020, 10:08
Вітаю Вас Гість | RSS

Прилуцький міський Центр науково-технічної творчості молоді

Меню сайту
МОН,молоді спорту
Osvita.ua
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Технічне моделювання

Одним з актуальних завдань сучасної освіти є розвиток творчого, нес­тандартного просторового мислення і застосування його у практичній ді­яльності. І чим раніше діти будуть залучені до цього процесу, тим легше вони в подальшому будуть стверджуватися як особистості, проявляти творчий індивідуальний потенціал.

Саме це завдання ставиться при організації гуртків технічного моделювання, особливо зараз, коли у світі набуло великої популярності й поширення традиційне японське мистецтво — оригамі. В Україні новий імпульс одержали й національні види декоративно-ужиткового мистец­тва — витинанки та паперопластика. На їхній базі провідні майстри оригамі створили нові напрями мистецтва цього виду — аерогамі та папе-ропластика геометричних фігур.

Прийоми створення, форми, конструктивні властивості виробів із па­перу останнім часом знаходять застосування в різних галузях діяльності людини: автомобілебудуванні, космічних конструкціях, архітектурі, ди­зайні інтер'єру та екстер'єру, упаковках товарів і продуктів.

Отже, мистецтво створення різних виробів дає широкі можливос­ті для розвитку творчих здібностей учнів, зокрема уміння уявляти, фан­тазувати, читати й самим виконувати схеми, шукати оптимальну форму та будову, пояснювати послідовність створення виробу, концентрувати увагу, дотримуватися чіткості й акуратності в роботі, знаходити кольо­рове вирішення. Тим більше, що під рукою завжди знайдеться аркуш па­перу, а практика й наукові дослідження показують, що навчання в гуртку допомагає успішному оволодінню знаннями з усіх предметів шкільного курсу.

Метою роботи гуртка є формування компетентностей особистості у проце­сі виготовлення виробів.

Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей:

—пізнавальної: оволодіння знаннями про папір, його виробництво, види, властивості, способи конструювання з паперу;

—практичної: формування вмінь і навичок роботи з папером; виготов­лення поробок у різних техніках, застосування основних прийомів роботи;

—творчої: формування творчої особистості, емоційний, фізичний та інтелектуальний розвиток; задоволення потреби особистості у творчій са-мореалізації;

—соціальної: виховання культури праці; формування дружніх стосун­ків у колективі; відчуття відповідальності, колективізму, взаємодопомоги.


Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Корисні посилання


Форма входу
Педагогічна преса
ПедПреса

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz