Понедельник, 29.04.2024, 16:35
Вітаю Вас Гость | RSS

Прилуцький міський Центр науково-технічної творчості молоді

Меню сайту
МОН,молоді спорту
Osvita.ua
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Характеристика трас для проведення змагань з картингу

Мінімальна довжина 700 м.

Максимальна довжина для картов без коробки передач 1500 м, з коробкою передач 2500 м;

Ширина: мінімальна 8 м (в окремих випадках, але тільки для трас, побудованих до 1992 року, допускається 6 м), максимальна - 13 м.

Ухили (максимальні): подовжні 5%, поперечні 10%, зворотні поперечні ухили не допускаються.

Довжина прямих: для картов без коробки передач 170 м, з коробкою передач - без обмежень.

Допустиме число картов на трасі: при довжині до 1000 м - 26 (у тренуванні - 40), при довжині до 1500 м - 34 (у тренуванні - 51), при довжині більше 1500 м - 60.

Покриття: асфальт по всій довжині траси на вимоги не нижче, ніж до автомобільної дороги 4 категорії. Не допускається зміна якісних показників асфальту на поворотах і в зонах гальмування. Рекомендується не користуватися трасою раніше, ніж через місяць після укладання асфальту.

Повороти можуть мати постійний або такий, що збільшується радіус. На внутрішній стороні поворотів рекомендується пристрій бетонних бордюрів з ухилом 15% на довжині 25 см і горизонтальною частиною завдовжки 25.

Узбіччя: на прямій узбіччя повинне бути на рівні полотна траси. Узбіччя може бути з піску, дрібного гравію або засіває травою. На узбіччі на відстані не менше чим 6-10 м (”зона безпеки”) не може бути ніяких локальних перешкод, дерев і будов, різкої зміни профілю поверхні. Якщо ця зона не може бути витримана у вказаних розмірах, то встановлюються захисні пристрої з легкого і міцного матеріалу - пакунків пресованої соломи, блоків пінопласту, поролону або стопок шин легкових автомобілів. Цей захист посилюється на поворотах і в місцях, де смуги стрічного руху розташовані один від одного ближче 10 м.

Застосування автомобільних шин для розділення зустрічних потоків заборонене. Місця для глядачів можуть бути розташовані не ближче 10 м від краю траси. Якщо ці місця знаходяться напроти закруглень траси або на відстані 6-10 м від неї, то необхідно передбачати ефективний захист (відбійну стінку) висотою не меншого 1 м. Край траси, як правило, розмічається білою лінією, шириною 10-20.

Траси для зимових трекових змагань по льоду.

Змагання проводяться на рівному крижаному покритті. Довжина трека від 300 до 800 м, ширина траси - не меншого 10 м на прямих ділянках і не меншого 12 м на поворотах.

На поворотах на відстані 20-25 см за внутрішньою брівкою укладається вал з рихлого снігу заввишки 15 см і шириною не меншого 25 див. Зовнішня огорожа доріжки повинна бути рихлим сніжним валом заввишки не меншого 0,5 м і шириною не меншого 1 м або бар’єр тих же розмірів з міцного і достатньо легкого матеріалу, що не представляє небезпеки для учасників (пакунки з сіном, поролонові блоки).

Парк-стоянка.

Для розміщення учасників змагання і їх сервісних автомобілів, поряд з трасою організовується Парк-стоянка. Організатор (власник траси) повинен враховувати, що площа відводиться одному Водієві (Учасникові) в Парк-стоянці повинна складати не меншого 6 х 8 м. По рекомендаціях ФМК-ФІА, мінімальна кількість місць в Парк-стоянці повинна бути не меншого 160.

В ході змагань карти, що не беруть участь в заїзді, а також сервісні автомобілі повинні знаходитися в Парк-стоянці.

Організатор визначає кожному учасникові місце в Парк-стоянці.

Впродовж всього змагання на місці розташування кожної офіційної Команди або кожного Водія повинен знаходитися вогнегасник, місткістю не менш 3-х літрів.

Закритий парк.

Для проведення технічних перевірок, передстартової підготовки і розстановки, зважування, а також інших дій, що передбачають обмежений доступ, організовується Закритий парк. Закритий Парк обов′язковий для всіх змагань, на яких передбачені технічні перевірки.

Закритий парк повинен мати достатній розмір і бути добре захищений, щоб виключити доступ в нього сторонніх осіб в період знаходження в нім картов.

Доступ в закритий парк дозволений тільки офіційним особам змагання, яким доручено контрольне спостереження. Контроль за закритим парком здійснюється офіційними особами, організаторами, що призначаються. Ці Офіційні особи відповідають за роботу Закритого парку і ніхто окрім них не має права давати вказівки або розпорядження Учасникам змагання.

Закритий парк повинен розташовуватися якомога ближче до ліній старту/фінішу. У Закритому парку перед виїздом на трасу влаштовується передстартова зона з розміткою, що забезпечує чіткий випуск картов на старт в потрібному порядку.

Доріжка при в′їзді в Закритий парк повинна бути влаштована так, щоб забезпечити значне зниження швидкості що з’їжджає з траси карта, без застосування інтенсивного гальмування.

В Закритому Парку забороняється:

- проводити будь-які роботи, перевірки, підготовки або приведення в робочий стан за винятком випадків, коли це дозволено Офіційними особами змагання, що мають відповідні повноваження;

- палити і користуватися відкритим вогнем;

- проводити заправку автомобілів паливом;

- чіпати автомобілі інших Учасників;

- намагатися запустити двигун штовханням карта;

Ремонтна зона.

Для проведення регулювальних і ремонтних робіт з картом в ході тренувальних і змагань заїздів на трасі організовується Ремонтна зона. В ході тренувань і змагань будь-які роботи з картом, пов′язані з участю в них механіків, допускаються тільки в Ремонтній зоні.

В ході змагань в Ремонтній зоні проводити які-небудь ремонтні або регулювальні роботи може тільки персонал Учасника. Організатор під час Адміністративних перевірок видає персоналу Учасника наперед обумовлену кількість відмітних знаків і (або) спеціальних пропусків.

Інші споруди.

Необхідне наявність критого приміщення для роботи суддів рахунку кругів, хронометражу, секретаріату, критого майданчика для зважування. Пост медичної допомоги повинен розташовувати не менше чим двома автомобілями і бути розташований так, щоб був забезпечений їх безперешкодний виїзд на трасу.

Обов′язкове пристрій санітарних вузлів.

Рекомендується пристрій захищеної стоянки для автомобілів учасників, суддів, інших офіційних осіб, а також запрошених.

Траси на яких проводяться офіційні змагання РАФ повинні мати ліцензію РАФ, що діє. За відсутності ліцензії змагання не проводяться.Ліцензія Траси, що діє, в ході всього змагання повинна бути вивішена на Офіційному табло інформації.

 

Категорія: Мої статті | Додав: Administrator (26.03.2022)
Переглядів: 135 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Корисні посилання


Форма входу
Педагогічна преса
ПедПреса

Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz