Вторник, 23.04.2024, 22:37
Вітаю Вас Гость | RSS

Прилуцький міський Центр науково-технічної творчості молоді

Меню сайту
МОН,молоді спорту
Osvita.ua
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

РЕГУЛЮВАННЯ РЕЗІНОМОТОРНОЙ схематично МОДЕЛІ

Перші запуски моделі літака зробимо на планування. Якщо модель задирає ніс - планує недостатньо полого, крило зрушимо трохи назад, якщо клює носом - вперед. Домігшись хорошого планує польоту моделі, приступимо до запусків з заведеним гумомотор.

 

Для початку закрутимо його на 50- 60 оборотів. При запуску модель будемо тримати в горизонтальному положенні строго проти вітру. Якщо політ пройде нормально, вдвічі збільшимо число обертів і знову запустимо модель. Іноді зі збільшенням числа обертів модель починає кабріровать. Для усунення кабрірующего польоту вісь гвинта нахилу вниз, щоб довжина тяги гвинта проходила вище ЦТ моделі.

 

Відрегулюємо модель так, щоб на повних обертах гумомотор її політ проходив без коливань. Якщо модель літака з закрученим гумомотор пікірує (це буває дуже рідко), вісь гвинта слід трохи підняти вгору. Відрегульована модель літака при запусках на планування зазвичай летить прямо, при запуску з закрученим гумомотор - колами.

 

Це відбувається тому, що модель через крутного моменту гвинта нахиляється в сторону, протилежну обертанню гвинта. Стійкого польоту моделі можна досягти шляхом повороту осі гвинта на 2-3 ° в сторону, протилежну розвороту моделі. Добре відрегульовану модель можна запускати при вітрі 3-5 м / с. Модель гідролітака запускають з будь-якої водної поверхні розміром не менше 10 X 10 м, оточеної низькими берегами. Глибина водойми може бути різною.

 

Тільки в місці старту вона не повинна перевищувати 0,5-0,6 м, щоб можна було вільно стояти в ній з моделлю. Модель гідролітака спочатку запускають на майданчику з високою травою (щоб не пошкодити поплавців) на планування і з закрученим гумомотор. Модель перед запуском перевіряють на герметичність поплавців.

 

Вона повинна самостійно протриматися на воді не менше 1 хв. Якщо в обтягуванні поплавців виявлені навіть найнезначніші діри або тріщини, їх слід заклеїти і поплавці ще раз покрити нітролаком. Запускають модель з води без поштовху, інакше передні поплавці можуть заритися в воду. Іноді буває, що модель не відривається від води, а ковзає по ній або здійснює занадто довгий пробіг. Пересунемо в цьому випадку поплавці трохи вперед.

 

Якщо це не допоможе, посилимо потужність гумомотор. Буває, модель не злітає, так як гвинт стосується води. Збільшимо довжину ніг у поплавців. Іноді модель крутиться на воді. Значить, поплавці стоять неправильно. Переставимо їх паралельно фюзеляжу. Якщо модель при зльоті розгортається на одному поплавці, вирівняємо поплавці або повернемо вісь гвинта в протилежну сторону.

 

Якщо модель відірвала від води задній поплавок, біжить на передніх і не злітає, збільшимо кут установки передніх поплавців, а заднього - зменшимо. Можна також посунути трохи вперед передні поплавці. Правильно відрегульована модель впевнено набирає висоту і після розкручування гумомотор добре

Категорія: Мої статті | Додав: Administrator (13.03.2022)
Переглядів: 141 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Корисні посилання


Форма входу
Педагогічна преса
ПедПреса

Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz