Навіщо виготовляють квіти?
1) Квіти — невичерпне джерело натхнення! Це окраса нашої планети. Художники їх малюють, намагаючись зупинити коротку мить цвітіння. Майстри в'яжуть квіти, шиють, виготовляють з паперу, тканини, пластичних мас, шкіри та інших матеріалів.
2) У Стародавній Греції і Стародавньому Китаї вміли виготовляти прекрасні квіти з порцеляни і золота. Квіти робили з глини, пір'я, пергаменту, емалі на металі, інших матеріалів — дорогих і дешевих.
3) У Європі штучні квіти, виготовлені з тканини, відомі з XVI століття. Однак вони були доступні лише аристократії. Ними прикрашали інтер'єри палаців, сукні та костюми, капелюхи і зачіски.
4) Наші предки також широко використовували штучні квіти у своєму побуті у вигляді оберегів. Для українського народу здавна таким традиційним оберегом був вінок. До українського віночка впліта¬ли різноманітні квіти, а всього в од-ному вінку могло бути до 12 квіток.
5) Краса живої природи надихає нас на створення штучних квітів. Вишукані троянди й лілеї, скромні ромашки й кульбаби не тільки прикрасять оселю, одяг, зачіску, а й подарують святковий настрій. Виготовлені власноруч квіти виявляють індивідуальність майстра.
6) Щороку поповнюється перелік рослин, які зникають, бо люди зривають їх заради гарного цвіту. Зірвані квіти швидко зів'януть, а на стеблі вони ще довго милували б око. У лісі, на лузі не варто зривати квіти для букетів, для цього є спеціально вирощені квіти.
7) Кожна людина має бажання прикрасити своє помешкання. І для цього якнайкраще в наш час можуть підійти композиції з штучних квітів, які мають властивість створювати гарний настрій. Але складання букетів та композицій квітами потребує певних знань та майстерності.
Перед початком роботи потрібно повторити інструктаж з охорони праці.
Всю роботу виконувати під наглядом батьків.

|